Захід присвячений Дню соціального працівника

SDC18062 Майстер клас «Сучасні технології соціальної роботи з багатодітними сім’ями»

(проводила Савельчук І.Б. з студентами 33 СРПП)

29 жовтня 2013 р. на базі Шевченківського районного в місті Києві центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Фахівцем із соціальної роботи Нудьгою Яною Олегівною був проведений майстер клас «Сучасні технології соціальної роботи з багатодітними сім’ями»для студентів- практикантів Інституту соціальної роботи НПУ ім. М.П Драгоманова . Учасники мали бажання дізнатися як проводиться соціальна робота з багатодітними сім ями в даному центрі, інформацію про командну роботу та лідерство, про моніторинг та оцінку діяльності фахівців із соціальної роботи ШРЦСССДМ .
    Учасникам була надана інформація про цикл управління людськими ресурсами – залучення, відбір, адаптацію, навчання, контроль та оцінку. У груповій роботі учасники обговорили питання щодо основних вимог до застосування сучасних соціальних технологій при роботі з багатодітними сім ями, мозковим штурмом визначили комплекс методів та форм соціальної роботи з усіма членами багатодітних родин. Також групи обговорили та склали план знайомства з сім’єю нового працівника або волонтера. Була надана інформація про основні документи, з якими слід ознайомитися та знати фахівцям із соціальної роботи при роботі з даною категорієюнаселення.
    Під час майстер класу з учасниками було обговорено джерела особистого та професійного розвитку для фахівця із соціальної роботи , та як можна покращити надання соціальних послуг багатодітним родинам.
    За оціночними анкетами майстер клас отримав позитивні відгуки, учасники отримали багато корисної інформації.

SDC18064

SDC18058