Лекція-зустріч студентів із Уповноваженим Президента України з прав дитини Павленко Юрієм Олексійовичем

DSC 0018   В Інституті соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова 14 листопада 2013 року відбулася перша лекція-зустріч студентів із Уповноваженим Президента України з прав дитини Павленко Юрієм Олексійовичем, кандидат філософських наук, доцентом кафедри соціальної політики Інституту соціальної політики та управління.
    В своїй першій лекції на тему «Права дитини: соціально-політичний аналіз» Павленко Юрій Олексійович ретельно охарактеризував існуючі механізми забезпечення та захисту прав дитини в Україні.
Привернув увагу студентів щодо реалізації Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року, затверджену минулого року Указом Президента. Підняв питання необхідності переорієнтації соціальної роботи з дітьми та сім’ями з дітьми на проактивну допомогу.
    Закликав до співпраці практиків, науковців та студенів як майбутніх фахівців соціальної сфери у вирішенні актуальних питань сьогодення, а саме: розробки нових технологій соціальної роботи з дітьми та сім'ями, а також обґрунтуванню критеріїв оцінки якості наданої допомоги сім’ям з дітьми. «Якими мають бути якісні індикатори соціальної роботи з сім’єю, індикатори реабілітації сімей, як оцінювати діяльність соціального працівника - це ті питання, відповідь на які мають давати науковці та практики разом», - сказав Ю.Павленко.
      Також, Юрій Олексійович Павленко обґрунтовано доповів про успішний досвід реформування системи опіки та піклування в Україні, в результаті якої більшість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (76 тисяч з 91) уже виховуються в сім’ях громадян України.

Server Time: 2017-11-24 16:51:22