Юнь Києва запрошує до миру та добра

27 вересня студенти 3 курсу спеціальності соціальна робота на чолі зі старшим викладачем кафедри теорії та технології соціальної роботи Ковальчук О.В. прийняли участь у "Великій соціальній грі" з нагоди традиційного соціокультурного заходу "Юнь Києва запрошує до миру та добра" що проводився Київським міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

QVqv4QjGEXw

Студенти в першу чергу були націлена на ознайомлення та висвітлення необхідної інформації щодо діяльності соціальних служб з різними категоріями населення, насичення практичними знаннями та необхідними вміннями щодо актуальних проблем та питань сучасності, такі як: ВІЛ СНІД, наркоманія, алкоголізм, бродяжництво тощо, профілактика негативних явищ у суспільстві та збагачення навиками толерантного ставлення та емпатії щодо оточуючих нас людей.
         Окрім цього, студенти та учасники заходу мали змогу побувати на різнотипажних майстер-класах, ознайомитися та залучитися до скаутського скаутського та волонтерського руху, спробувати себе у спортивних міні-турнірах. Особливо привабило останнє, точніше – стрільба з луків.
          Всі учасники заходу корисно та цікаво провели своє дозвілля та розширили масштаби та рамки розуміння сучасного становища суспільства у нашій країні через призму соціальних явищ та проблем, які у формі ігор були запропоновані організаторами.

xSdbk0V0TTE CrD0SGoLfo0

Прес-центр Інституту