Другий Київський форум для майбутніх соціальних працівників

27 березня 2015 року кафедра теорії та технології соціальної роботи Інституту соціальної роботи та управління спільно з міжнародним благодійним фондом «Добрі справи» провели Другий Київський форум для майбутніх соціальних працівників: «Соціальна реклама та її роль у популяризації волонтерства у студентському середовищі».

Мета проведення форуму: ознайомлення з основними засадами волонтерства, розкриття форм й методів роботи з волонтерами та створення відеоролика з його популяризації серед студентів, майбутніх соціальних працівників.

У форумі взяли участь працівники міжнародного благодійного фонду «Добрі справи» які працюють за волонтерськими та соціальними програмами, студенти 2 курсу (майбутні соціальні працівники), а також викладачі кафедри теорії та технології соціальної роботи.

Перед початком зустрічі доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи, Романова Н.Ф., звернула увагу студентів на формування громадянського суспільства в Україні, активний розвиток волонтерського руху та важливість волонтерської роботи для майбутніх соціальних працівників.

Працівник фонду, Дружченко Тетяна, провела для усіх учасників тренінгове заняття «Волонтерство та основні механізми залучення волонтерів» та майстер-клас «Соціальна реклама як важлива складова соціальної роботи й волонтерства».

Учасники також мали можливість взяти участь у зйомках відеоролика про волонтерів під час вуличної роботи з метою поширення даної інформації на широкий загал студентської молоді.

IMG 8967 3  IMG 9003 1

Server Time: 2017-09-21 15:53:17