Інтернет-конференція у режимі on-line "Соціально-правовий захист дітей та молоді: практика та обмін досвідом"

Шановні студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
студентської наукової інтернет-конференції у режимі on-line
"Соціально-правовий захист дітей та молоді:
практика та обмін досвідом",
яка відбудеться  15 березня 2011 року
в Інституті соціальної роботи і управління
Національного педагогічного  університету імені М.П. Драгоманова
(адреса: вул. Пирогова, 9, Інститут соціальної роботи та управління Національного педагогічного  університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ).
    Співучасниками є Національний авіаційний університет, Інститут розвитку дитини НПУ імені М.П. Драгоманова, Бердянський державний педагогічний університет, Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні", Інститут екології економіки і права,

Мета конференції - залучення студентів до обговорення
актуальних проблем захисту прав дітей та молоді,
а також обмін досвідом у практичній діяльності

Тематичні напрями роботи конференції:
1.    Соціально-правовий захист  дітей та молоді: практика, проблеми та досвід.
2. Права та обов'язки студентської молоді (досвід української та світової практики).
3.     Психологічні основи соціального захисту студентства.
4.    Особливості студенського самоврядування в Україні: права, обов'язки, захист.
Мови конференції: українська, російська, англійська.

Умови участі в конференції:

Бажаючим взяти участь в інтернет-конференції необхідно до 1 березня 2011 року надіслати в оргкомітет:
-    заявку на участь (форма додається);
-    тези доповіді, обсягом 2-3 повні сторінки;
-    електронні варіанти тез, заявки на участь у конференції, надіслані на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
За результатами конференції планується видання тез конференції (безкоштовно). Редакційна колегія залишає за собою право відмовити у публікації авторам, тези яких підготовлені не належним чином.
Тези конференції будуть опубліковані у збірнику матеріалів інтернет-конференції до початку конференції, які можна буде отримати на кафедрі соціально-правового захисту населення Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету      імені М.П. Драгоманова.

Вимоги до оформлення матеріалів:
1.    Загальний обсяг тез - 2-3 повні сторінки. Тексти тез оформленні за допомогою електронних перекладачів не приймаються і не публікуються.
2.    Матеріали подаються в електронному варіанті.
3.    Електронний варіант: файл формату "HTML",  "RTF" або "DОС". Шрифт "Тіmes New Roman" розміром 14 пунктів; міжрядковий інтервал - 1,5 (з розрахунку - 28-30 рядків на одній сторінці); поля: зліва, зверху, знизу - 25 мм, справа - 15 мм; абзацний відступ - 1,27 см.
4.    В кінці тез додаються відомості про автора, прізвище, ім'я та по-батькові, місце навчання, спеціальність, спеціалізація, курс, адреса, контактний телефон, е-mail, адреса у скайпі.
Заявку на участь, тези, надсилати Ковчиній Ірині Михайлівні за адресою: кафедра соціально-правового захисту населення Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного  університету імені М.П. Драгоманова, вул. Пирогова, 9, м. Київ, 01601.

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:
Тел. 044-275-55-87, 067-304-34-00, 050-180-10-82, 098-8446537 - кафедра соціально-правового захисту населення  Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного  університету імені М.П. Драгоманова
097-285-10-89 - Черепінська Світлана Василівна, лаборант кафедри соціально-правового захисту населення
Електронна адреса у skype: npu_kaf_spzn

на участь у роботі
Студентської наукової інтернет-конференції у режимі on-line
"Соціально-правовий захист дітей та молоді:
практика та обмін досвідом",
яка відбудеться  15 березня 2011 року

Прізвище __________________________________________________________
Ім'я _______________________________________________________________
По батькові ________________________________________________________