Всеукраїнська студентська олімпіада з соціальної роботи!

Details
 

5 березня 2015 р. проходила Всеукраїнська студентська олімпіада  на базі Інституту соціальної роботи та управління НПУ ім. М.П.Драгоманова. 

Олімпіада зі спеціальності "соціальна робота" – це змагання в умінні творчо застосовувати теоретичні фахові знання на практиці, вибирати оптимальні шляхи, методи та прийоми для розв'язання поставлених завдань. Наголосимо, що Всеукраїнська олімпіада з спеціальності “соціальна робота” проводилася в Україні вперше.

Метою проведення олімпіади є удосконалення педагогічної і фахової підготовки спеціалістів у вищих навчальних закладах освіти з спеціальності “соціальна робота”.

Для виявлення рівня фахової підготовки студентів - теоретичних знань і практичних умінь, до програми І туру Всеукраїнської студентської олімпіади були включено: письмова робота з теорії соціальної роботи та виконання практичних завдань з соціальної роботи (письмово).

У І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності “соціальна робота” брали участь 72 особи.

Комісія запропонувала визнати переможцем та нагородити дипломом І ступеня: Максимюк Надію Юріївну - студентку 3 курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.

Комісія запропонувала визнати переможцем та нагородити дипломом ІІ ступеня: Марценюк Аліну Володимирівну - студентку 3 курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.

Комісія запропонувала визнати переможцем та нагородити дипломом ІІІ ступеня:

  1. Плаксін Сніжану Валентинівну - студентку 3 курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.
  2. Білецьку Орисю Василівну - студентку 4 курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.
  3. Мамотюк Анастасію Олександрівну – студентку 4 курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.

У ІI турі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності “соціальна робота”, який відбудеться 13 – 15 травня 2015 р. в Тернопільському національному економічному університеті будуть брати участь :

1. Максимюк Надію Юріївну - студентку 3 курсу, 34 СРПП групи Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.

2.   Марценюк Аліну Володимирівну - студентку 3 курсу, 36 СРМ групи Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.

 

 

                                            spilne foto
   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2881014
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
610
1097
10594
2111616
22205
37954
2881014

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-17 19:27:43
   

Хто зараз на сайті?  

We have 122 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2317
Articles
586
Web Links
78
Articles View Hits
1235938
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ