Навчальний процес

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка»

Деталі

З 29 по 31 березня, студенти Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова Скачко Вікторія та Гантова Валерія приймали участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка».

Олімпіада відбулась в стародавньому місті Глухів, до якого з’їхались студенти та викладачі з 23 університетів України. Учасники мали можливість продемонструвати свої здібності в теоретичному турі, моделюванні соціально-педагогічної ситуації та захисті власних соціальних проектів

За загальними результатами перше місцепосіла студентка 3 курсу Інституту соціальної роботи та управління Гантова Валерія. А науковий керівник студентки Годлевська Алла Іванівна отримала подяку за якісне керівництво та виховання наукового потенціалу молоді.

03.04.-06.04.2012 Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Соціальна робота”

Деталі

 

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності

“Соціальна робота”,

яка проходила 3-6квітня 2012року

 в Інституті соціальної роботи та управління

У ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Соціальна робота” брали участь37 осіб, представники дев’ятнадцяти вищих державних і недержавних навчальних закладів

фото з події

Детальніше: 03.04.-06.04.2012 Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Соціальна робота”

Вітаємо переможців олімпіади!!!

Деталі

20.03.2012 Приймальник-розподільник для дітей ГУ МВС України в м. Києві

Деталі

20 березня 2012 року на виконання рішень Болонського процесу з професійної підготовки майбутніх фахівців студенти  34 групи спеціалізації «соціально-правовий захист населення» Інституту соціальної роботи та управління разом із викладачами кафедри соціально-правового захисту населення відвідали приймальник-розподільник для дітей ГУ МВС  України в м. Києві, в якому ознайомились з роботою закладу, поспілкувалися з неповнолітніми правопорушниками та працівниками. Був отриманий незаперечний досвід та практичні знання для майбутньої діяльності у якості правозахисників.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Соціальна робота”

Деталі

3 – 6 квітня 2012 р. у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Соціальна робота” серед студентів вищих педагогічних закладів України ІІІ, рівнів акредитації (за погодженням з оргкомітетом даної олімпіади, можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів І і ІІ рівнів акредитації).

Всеукраїнська студентська олімпіада є однією з форм організації навчально-виховної роботи студентів вищих навчальних закладів України. Для участі в Олімпіаді запрошуються 1-2 студенти-переможці першого туру.

Нові навчально-методичні посібники

Деталі

altalt

Кафедра соціально-правового захисту населення видала навчально-методичні посібники для студентів Інституту соціальної роботи та управління

09.02.2012 Звітна наукова конференція викладачів та аспірантів

Деталі

9 лютого в Інституті соціальної роботи та управління відбулася звітна наукова конференція викладачів та аспірантів. На пленарному засіданні з доповідями виступили: заступник директора з наукової роботи, зав.кафедри теорії та технології соціальної роботи,  докт.пед.наук, проф. О.Г.Карпенко -  «Особливості професійної підготовки майбутнього соціального працівника в Україні»; зав.кафедри соціально-правового захисту населення, докт. пед. наук, проф. І.М.Ковчина  - «Структура показників підготовки соціальних працівників та соціальних педагогів до майбутньої професійної діяльності»; зав.кафедри соціальної педагогіки, докт. пед. наук, проф. А.Й.Капська -  «Актуальні вимоги до підготовки дисертаційного дослідження» та  докт. пед. наук, професор кафедри соціальної педагогіки Р.Х.Вайнола -  «Магістерська асистентська практика як педагогічний чинник професійного самовдосконалення майбутнього соціального педагога».

Після пленарного засідання відбулася секційна робота по кафедрах інституту.

18.11.2011р. Екскурсія до Національного музею Т. Г. Шевченка

Деталі

18 листопада 2011 року в межах дисципліни «Людина у сучасному соціумі» кандидатом педагогічних наук, викладачем кафедри соціальної педагогіки Васильєвою Мариною Олександрівною для студентів 11СППП та 12 СППЗ груп було організовано екскурсію до Національного музею Т. Г. Шевченка.

Студенти ознайомилися з колекцією музею, що складається з унікальних цінностей: оригіналів малярських робіт Т. Г. Шевченка; документів про його життя та творчість; рукописних списків його поезій; рідкісних фотографій поета та його друзів; першодруків творів Т. Г. Шевченка з його автографами; майже всіх видань творів поета й літератури про нього, починаючи з прижиттєвих і закінчуючи сучасними вітчизняними та зарубіжними виданнями.

07.12.2011р. ІІ наукова студентська конференція «Здорова молодь – щаслива Україна»

Деталі

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги та студенти!

Інститут соціальної роботи та управління НПУ імені М.П.Драгоманова

7 грудня2011рокупроводить

ІІ наукову студентську конференцію «Здорова молодьщаслива Україна»

Детальніше: 07.12.2011р. ІІ наукова студентська конференція «Здорова молодь – щаслива Україна»

04.11.2011р. Круглий стіл «Можливості надання паліативної та хоспісної допомоги на дому для дітей». Організатор: БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги»

Деталі

Круглий стіл

«Можливості надання паліативної та хоспісної допомоги на дому для дітей».

Організатор: БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги»

4.11.2011 р., 11.30-13.00, м.Київ (адреса: вул.Чорновола, 26/1,

Центр медико-психологічної та соціально-реабілатаційної допомоги)

 

 

 

 

Детальніше: 04.11.2011р. Круглий стіл «Можливості надання паліативної та хоспісної допомоги на дому для...

21.10.2011р.

Деталі

21 жовтня 41-СППП відвідали 45-хвилинну екскурсію у Мамаєво Слободі в рамках дисципліни «Етнопсихологія» з Патинок О.П. і вивчили особливості функціонування психіки і поведінки українського народу.

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2881020
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
616
1097
10600
2111616
22211
37954
2881020

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-17 19:29:23
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 127 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2317
Статті
586
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1235939
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ