Статті

Акція «Здорова мати – щаслива дитина!»

Деталі

До Міжнародного  Дня  Матері 6 травня 2015 року в Інституті соціальної роботи та управління було проведено рекламно-інформаційну акцію «Здорова мати – щаслива дитина!»

UqWWGSRBH68

В  якості організаторів акції виступили студенти ІІІ курсу спеціальності«Соціальна педагогіка», магістр Мельниченко Леся та профессор Вайнола Р.Х.  Акцію було проведено для студентів Інституту історичної освіти та Інституту соціальної роботи та управління.

Головна мета акції – сприяти формуванню відповідального ставлення до здоров’я матері та дитини у студентському молодіжному середовищі нашого університету.

KsHrdEy5uBI

Міжнародний день матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен із  нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити не зважаючи ні на що. Ще з давніх часів, образ матері та цінність материнства наші предки висвітлювали у віршах та піснях. Щастя, здоров’я й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами.

О боже! Ти живеш над нами,

Тебе благаємо в цей час:

Пошли здоров'я нашим мамам

І збережи їх всіх для нас!

До інформаційних форм роботи під час акції активно долучалися як студенти, так і викладачі. При вході в корпус студенти вітали всіх із Міжнародним Днем Матері, бажали міцногоздоров’я та кріпили на руку браслетики із написом «В здоровому тілі – здоровий дух!», «Здорова мати – щаслива дитина!». Студенти активно розповсюджували брошюри, буклети, календарики та книжкові закладки із висловами про здоров’я. У холі корпусу відбувалися презентація та обговорення соціальних роликів. Зміст акції суттєводо повнювали плакати та листівки з проблем збереження репродуктивного здоров’я студентів.

Дану форму роботи спрямовано на привернення широкої громадської уваги до проблем здоров’я дітей та питань, пов’язаних із здоровим способом життя майбутніх мам.  Майже у всіх країнах світу у цей день проводять акції, фестивалі, марафони та інші заходи щодо популяризації цінності материнства.

OB8WSjsJ -k

Акція «Здорова мати – щаслива дитина!» сприяла популяризації, утвердженню здорового способу життя майбутніх батьків з числа студентської молоді та формуванню відповідального ставлення доздоров’я у молодіжному студентському середовищі.

                                                                      Студентка магістратури  Мельниченко Леся 

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2851462
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
783
902
7421
2084770
30607
28485
2851462

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-24 16:52:19
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2242
Статті
586
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1221198
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ