Правозахисна програма для людей похилого віку

IMG 3771 Статистичні дані більшості країн, в тому числі й України, свідчать про те що стрімко зростає частка людей пенсійного віку. В той же час багато держав мають систему підтримки людей похилого віку, яка включає соціальне забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування або пільги на нього.

До того ж, через свою незахищеність, люди похилого віку часто зазнають дискримінації та жорсткого поводження. Такі негативні прояви відбуваються в нашій країні в цілому і конкретно в нашому місті.
  З метою ознайомлення людей похилого віку з їх правовою захищеністю студентами ІV курсу під керівництвом старшого викладача кафедри теорії та технології соціальної роботи Інституту соціальної роботи та управління була створена правозахисна програма для даної категорії населення.
  Правозахисна програма для людей похилого віку проводилась у Територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та непрацездатних громадян Оболонського району у м. Києві. В рамках якої, 25 квітня 2013 року, відбувся тренінг «Захист прав людей літнього віку: що ми можемо?!».
  Участь у тренінгу взяли 20 учасників, серед яких були люди похилого віку та представники організацій, що працюють з даною віковою категорією. Спочатку була представлена презентація, в якій були висвітлені різні аспекти соціального захисту людей похилого віку. Приємно вразила активність учасників, чітке розуміння проблем, що виникають у даної категорії людей, а також їх бажання вирішувати ці проблеми. Під час тренінгу учасники розглядали права людей літнього віку, механізми захисту прав, обговорили найактуальніші проблеми, розробили плани їх подолання.
  Після проведення правозахисної програми для людей похилого віку «Захист прав людей похилого віку: що ми можемо?!», учасники цієї події, а саме люди похилого віку, висловили свою подяку Голубенко Тетяні Олександрівні та студентам ІV курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

Server Time: 2017-09-21 15:53:17

1193341