«Соціально-правовий захист населення: виклики сьогодення»

Шановні науковці, викладачі, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу на тему

«Соціально-правовий захист населення: виклики сьогодення»,

який відбудеться  6 листопада 2014 р. о 10.00

на кафедрі політології та соціальних технологій

Гуманітарного інституту

Національного авіаційного університету

Співорганізатором заходу є кафедра соціально-правового захисту населення Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Основна мета круглого столу - залучення педагогів, аспірантів, докторантів, науковців, державних службовців до обговорення проблем  професійної підготовки студентів соціальної сфери до соціально-правового захисту населення; сприяння обміну науковими поглядами, ідеями та думками в освітній та правовій галузях; підтримка науково-методичної та практичної діяльності педагогів, учених і державних службовців.

Тематичні напрями роботи круглого столу:

1. Особливості застосування системи права соціального захисту  населення в сучасних умовах.

2.Підготовка студентів до роботи в соціальній сфері.

3.Захист окремих категорій громадян засобами міжнародного та національного законодавств.

Умови участі  у заході:

Бажаючим взяти участь у роботі круглого столу необхідно до 15 жовтня 2014 року надіслати в оргкомітет:

-    заявку на участь (ПІБ, назва установи, електронна пошта, тема виступу, контактний телефон);

-    тези виступу (до 3 стор. формату А4 – 28-30 рядків на сторінці, ПІБ, назва установи, електронна пошта, тема тез) на електронну адресу (за бажанням) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

-     вартість участі 30 грн.

За результатами круглого столу буде розміщений електронний варіант матеріалів в Інтернеті на сайтах Університетів.

За бажанням статті можна подати у фаховий збірник (для педагогічних наук) «Соціальна робота в Україні: теорія та практика» (вартість сторінки -   30 грн.)

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

0995288803 – Бондар Юлія Миколаївна, лаборант кафедри політології та соціальних технологій.

2075346

Server Time: 2017-11-18 03:06:18