У НПУ відбулась міжнародна онлайн-конференція молодих науковців
- Деталі
- Опубліковано: Понеділок, 08 лютого 2016, 19:22
- Перегляди: 7243
За підтримки ректоратів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова (Польша) 1 жовтня 2015 року у стінах Інституту соціальної роботи та управління, відбулася ІІ міжнародна онлайн-конференція молодих науковців, аспірантів та студентів «Особливості професійної підготовки фахівців соціальної сфери в Україні та Польщі»
За участю Національного авіаційного університету, Запорізького національного технічного університету, Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Одеського національного університету імені І.І.Мечнікова та інших ВНЗ України.
Вітальним словом відкрив онлайн-конференцію проректор з наукової роботи НПУ імені М.П.Драгоманова, професор Григорій Торбін, що подякував гостям Драгоманівської родини – ректору Вищої Лінгвістичної школи м.Ченстохова доктору Едіті Садовській та віце-президенту Школи Томашу Куку за плідну багаторічну співпрацю з нашим університетом, побажав розширення горизонтів професійних зростань.
Вітаючи учасників, директор Інституту соціальної роботи та управління професор Алла Ярошенко наголосила на принциповому характері конференції, що має на меті популяризувати досвід Інституту в рамках проекту «Подвійний диплом» й долучити студентів та молодих вчених інших університетів до міжнародного співробітництва і партнерства у векторі професіоналізації соціальної роботи у європейському просторі.
У рамках онлайн-конференції ректоратом Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова було презентовано умови участі студентів та молодих вчених у програмі Еразмус + «Навчальна мобільність 2014–2020», яка дає можливості для реалізації спільних проектів між університетами, здійснення обміну досвідом та підвищення конкурентоспроможності фахівців на міжнародному ринку праці.
Значущою подією конференції стала презентована доктором Едітою Садовською кейс-сесія, що надзвичайно коротко, проте вельми змістовно представила методи, напрями та моделі соціальної роботи в Польщі.
Під час онлайн-конференції, учасниками з різних куточків України було обговорено питання обміну студентами обох країн, реалізації молодіжних програм, розширення партнерства суб’єктів соціальної інфраструктури, вищих навчальних закладів України та Європи.
Наприкінці конференції студенти та викладачі більш ніж десяти університетів України мали змогу поставити питання ректорату ВСЛ та отримати вичерпну відповідь у форматі онлайн-діалогу.
Прес-центр
Інституту соціальної роботи та управління