Uncategorised

Нова адреса сайту

Details

У зв'язку з реорганізацією навчальних підрозділів НПУ імені М.П. Драгоманова цей сайт є закритим.

Офіційний сайт:

 Факультет соціально-психологічних наук та управління

У НПУ відбулась міжнародна онлайн-конференція молодих науковців

Details

За підтримки ректоратів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова (Польша) 1 жовтня 2015 року у стінах Інституту соціальної роботи та управління, відбулася ІІ міжнародна онлайн-конференція молодих науковців, аспірантів та студентів «Особливості професійної підготовки фахівців соціальної сфери в Україні та Польщі»

sW1f9W39GMg

За участю Національного авіаційного університету, Запорізького національного технічного університету, Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Одеського національного університету імені І.І.Мечнікова та інших ВНЗ України.

Вітальним словом відкрив онлайн-конференцію проректор з наукової роботи НПУ імені М.П.Драгоманова, професор Григорій Торбін, що подякував гостям Драгоманівської родини – ректору Вищої Лінгвістичної школи м.Ченстохова доктору Едіті Садовській та віце-президенту Школи Томашу Куку за плідну багаторічну співпрацю з нашим університетом, побажав розширення горизонтів професійних зростань.

vrl3o se5v8

Вітаючи учасників, директор Інституту соціальної роботи та управління професор Алла Ярошенко наголосила на принциповому характері конференції, що має на меті популяризувати досвід Інституту в рамках проекту «Подвійний диплом» й долучити студентів та молодих вчених інших університетів до міжнародного співробітництва і партнерства у векторі професіоналізації соціальної роботи у європейському просторі.

У рамках онлайн-конференції ректоратом Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова було презентовано умови участі студентів та молодих вчених у програмі Еразмус + «Навчальна мобільність 2014–2020», яка дає можливості для реалізації спільних проектів між університетами, здійснення обміну досвідом та підвищення конкурентоспроможності фахівців на міжнародному ринку праці.

Значущою подією конференції стала презентована доктором Едітою Садовською кейс-сесія, що надзвичайно коротко, проте вельми змістовно представила методи, напрями та моделі соціальної роботи в Польщі.

w9ABA9Zxj0Q

Під час онлайн-конференції, учасниками з різних куточків України було обговорено питання обміну студентами обох країн, реалізації молодіжних програм, розширення партнерства суб’єктів соціальної інфраструктури, вищих навчальних закладів України та Європи.

Наприкінці конференції студенти та викладачі більш ніж десяти університетів України мали змогу поставити питання ректорату ВСЛ та отримати вичерпну відповідь у форматі онлайн-діалогу.

             Прес-центр

Інституту соціальної роботи та управління

 

Увага! Змінилися реквізити для оплати

Details

НОВІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ

Отримувач платежу: НПУ ім. М.П.Драгоманова
Назва установи банку: ДКСУ, м. Києва

Рахунок отримувача: 31252276113601
Код отримувача: 02125295
Код банку: 820172

Вид платежу: За навчання в НПУ ім.М.П.Драгоманова, прізвище, ім’я та по-батькові студента
КОД платежу 25010100

З Новим 2016 роком!

Details

5262 Копировать

Електронний збірник матеріалів конференції

Details

Шановні колеги!

Кафедра соціально-правового  захисту населення Інституту соціальної роботи та управління презентує матеріали Міжнародної науково-практичної конференції

"ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

У МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ"

 

Драгоманівці вшанували пам'ять жертв Голодомору

Details

28 листопада Україна і світ вшановували пам’ять жертв Голодомору – штучного голоду в Україні 1932-1933 рр. Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу – це безпрецедентний злочин у світовій історії, масштаб якого важко осягнути і неможливо зрозуміти. До скорботних заходів з ушанування пам’яті жертв страшного геноциду активно долучились студенти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.DSCN3813

Зранку на Михайлівській площі дирекція Інституту соціальної роботи на управління спільно з фахівцями відділу молодіжної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА ініціювали молодіжну акцію «День пам’яті». Більше ста студентів НПУ імені М.П.Драгоманова та Київського університету НАН України поклали квіти та запалили лампадки біля Пам'ятного знаку жертвам Голодомору 1932–1933 років в Україні, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

phoca thumb l 210136044

Пізніше — хода до Алеї Героїв Небесної Сотні, де молодь поклала червоні квіти на знак вшанування пам’яті, що назавжди залишиться невимовним болем українців. У скорботному мовчанні згадали чисту жертву Небесної Сотні, тих, хто віддав своє життя за солідарність і громадянську відповідальність.

Попри негоду, спудеї з цікавістю заслухали розповідь проректора з соціально-гуманітарних питань Київського університету НАН України Галини Левківської про спустошуючий голод. Й не тільки фізично смертельний, адже перед тілесним голодом українці переживали голод духовний, коли руйнували церкви, скидали хрести, забороняли українську мову та культуру…

Фінальним акордом заходів стало загальнонаціональне запалення свічок, викладених у формі Герба України – Тризуба на Майдані Незалежності в пам’ять Героїв України, полеглих на Майдані та всіх невинно загиблих жертв.

Символічно, що пам’ять про Голодомор, про Майдан, про сучасні виклики, нас об’єднує. Об’єднує й дає життя. Апріорно, за умови знання історії, якою б вона не була гіркою та важкою, адже тільки знаючи правду минулого, ми зможемо захистити Україну в майбутньому…

Керівництво університету щиро дякує усім студентам, що долучились до акції, а студентському самоврядуванню Інституту – за активну допомогу у організації заходу.

Заступник директора з виховної роботи

Анастасія Ляднева

Запрошуємо на День відкритих дверей

Details

листівка на день дверей

запрошення 2 сторона 20141

Для молодих науковців!

Details
   
   

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут соціальної роботи та управління, Університет Південної Алабами (University of South Alabama), Университет Пелопоннеса (University of Peloponnese) та Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні запрошують взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції молодих науковців, аспірантів та студентів «Гендерний вимір соціальної роботи в Україні та за кордоном», яка відбудеться 10 грудня 2015 року о 10.00 год. на базі кафедри соціальної політики (Київ, вул. Тургенівська, 8/14).

Мета конференції – залучення студентів, магістрів, аспірантів, докторантів, професорсько-викладацького складу до обговорення проблем гендерних аспектів у професійній підготовці та роботі фахівців соціальної сфери.

У роботі конференції будуть представлені практичні кейси здійснення соціальної роботи за гендерно-чутливим підходом від практиків соціальної сфери, загальновизнаних в Україні та за кордоном.

Інформаційний лист конференції (завантажити).

Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми девіантної поведінки: історія, теорія, практика».

Details

1-2 жовтня 2015 року кафедра галузевої психології та психології управління Інституту соціальної роботи та управління стала співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми девіантної поведінки: історія, теорія, практика», що проводилась на базі Ужгородського національного університету.12105814 640225616080908 3581177760016811878 n

Партнерами у організації конференції виступили: кафедра педагогіки та психології Інституту природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, лабораторія психології соціально дезадаптованих неповнолітніх Інституту психології імені Г.С.Костюка, кафедра психології Ужгородського національного  університету.

1osehrTBFrI

В конференції взяли участь науковці, практики, представники неурядових організацій, що обговорили наступні  питання:

  • Психологічні аспекти проблеми адаптації до сучасного соціокультурного середовища
  • Вікові аспекти адаптації та реадаптації особистості.
  • Профілактика та корекція девіантної поведінки.
  • Підготовка фахівців до роботи з девіантами.
  • Соціально-психологічні проблеми адаптації (реабілітації) осіб,
  • постраждалих внаслідок збройних конфліктів.
  • Розвиток особистості в умовах системних змін у суспільстві.

Знаменною подією  конференції стало проведення  майстер-класу спрямованого на поширення досвіду оволодіння технологіями розвитку емоційного інтелекту осіб з проявами девіатної поведінки.Жвавий інтерес викликало проведення круглого столу «Психологічні механізми ресоціалізації осіб з девіантною поведінкою в умовах суспільних змін».

Більш детальну інформацію про роботу конференції можна переглянути тут .

Інформацію подано кафедрою галузевої психології та психології управління Інституту

Конкурс соціальних проектів – 2016 «Соціальні інновації – погляд у майбутнє»

Details

Інститут соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова оголошує про початок проведення V щорічного Конкурсу соціальних проектів «Соціальні інновації – погляд у майбутнє»: 01 жовтня 2015 р. - 30 березня 2016 р. Конкурс щорічно проводиться в Інституті соціальної роботи та управління за ініціативою Голови Науково-методичної ради та керівника студії соціального проектування «Інновація» доцента кафедри теорії та технології соціальної роботи Савельчук Ірини Борисівни.

До організації та проведення Конкурсу вже п’ятий рік поспіль залучені студенти Інституту соціальної роботи та управління, які мають можливість розробити власні соціальні проекти, презентувати їх, а подальшому реалізувати в громадських і благодійних організаціях, соціальних закладах.

Конкурс має три номінації:

·      інноваційні соціальні проекти;

·      перспективні соціальні проекти;

·      професійно-орієнтовані соціальні проекти.

Цього року запрошуємо до участі у V Конкурсі соціальних проектів студентів інших Інститутів НПУ імені М.П.Драгоманова, що бажають набути досвід розробки та реалізації власних соціальних проектів, мають покликання спрямувати свій творчий та інноваційний потенціал на вирішення найактуальніших соціальних проблем.

Студія соціального проектування «Інновація» готова до співпраці з учасниками Конкурсу щодо:

- ознайомлення з умовами Конкурсу та вимогами до конкурсних соціальних проектів;

- надання консультацій з розробки та презентації соціальних проектів;

- інформування про перебіг проведення та підсумки Конкурсу.

Заявки на участь у Конкурсі соціальних проектів та готові матеріали просимо надсилати на електрону адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Більше про Конкурс - на кафедрі теорії та технології соціальної роботи

доцент, канд. пед. наук Савельчук Ірина Борисівна.              

 

«Art- playback» 2015

Details

11896332 1165471916803358 4911329512954856515 o-298x300

Інститут соціальної роботи та управління спільно з ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії» запрошує Вас 17-18 жовтня на унікальну соціальну  подію театрального життя країни - фестиваль «Art-playback» 2015.

Це  перший фестиваль, що  тонко поєднує  в собі мульти-підхід до театру, психології та  арт-терапії. Протягом двох днів Ви познайомитесь з новаторським явищем соціальної сфери -  playback-театром, що є як інструментом  психологічної, соціально-психологічної роботи з людьми, так і новим напрямком арт-терапії, простором для самопізнання, діалогу, спілкування мільйонів людей у всьому світі.

На Фестивалі будуть представлені спеціальні майстер-класи з playback-театру від кращих українських фахівців у цьому напрямку!

 

Крім цього, ви зможете відвідати заняття з:

• Акторської майстерності

• Контактної імпровізації

• Сценічної мови

• Креативної імпровізації

• Розвитку спонтанності

Всіх охочих запрошуємо 17-18 жовтня у стіни Інституту соціальної роботи та управління, початок 17 жовтня о 9.00.

Деталі на http://www.art-playback.in.ua.

Програма фестивалю

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

6521427
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
549
1197
18105
5737919
71968
75256
6521427

Your IP: 139.18.2.214
Server Time: 2024-05-26 17:21:22
   

Хто зараз на сайті?  

We have 15 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
2639544
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ