У НПУ відбулась міжнародна онлайн-конференція молодих науковців

Details

За підтримки ректоратів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова (Польша) 1 жовтня 2015 року у стінах Інституту соціальної роботи та управління, відбулася ІІ міжнародна онлайн-конференція молодих науковців, аспірантів та студентів «Особливості професійної підготовки фахівців соціальної сфери в Україні та Польщі»

sW1f9W39GMg

За участю Національного авіаційного університету, Запорізького національного технічного університету, Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Одеського національного університету імені І.І.Мечнікова та інших ВНЗ України.

Вітальним словом відкрив онлайн-конференцію проректор з наукової роботи НПУ імені М.П.Драгоманова, професор Григорій Торбін, що подякував гостям Драгоманівської родини – ректору Вищої Лінгвістичної школи м.Ченстохова доктору Едіті Садовській та віце-президенту Школи Томашу Куку за плідну багаторічну співпрацю з нашим університетом, побажав розширення горизонтів професійних зростань.

vrl3o se5v8

Вітаючи учасників, директор Інституту соціальної роботи та управління професор Алла Ярошенко наголосила на принциповому характері конференції, що має на меті популяризувати досвід Інституту в рамках проекту «Подвійний диплом» й долучити студентів та молодих вчених інших університетів до міжнародного співробітництва і партнерства у векторі професіоналізації соціальної роботи у європейському просторі.

У рамках онлайн-конференції ректоратом Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова було презентовано умови участі студентів та молодих вчених у програмі Еразмус + «Навчальна мобільність 2014–2020», яка дає можливості для реалізації спільних проектів між університетами, здійснення обміну досвідом та підвищення конкурентоспроможності фахівців на міжнародному ринку праці.

Значущою подією конференції стала презентована доктором Едітою Садовською кейс-сесія, що надзвичайно коротко, проте вельми змістовно представила методи, напрями та моделі соціальної роботи в Польщі.

w9ABA9Zxj0Q

Під час онлайн-конференції, учасниками з різних куточків України було обговорено питання обміну студентами обох країн, реалізації молодіжних програм, розширення партнерства суб’єктів соціальної інфраструктури, вищих навчальних закладів України та Європи.

Наприкінці конференції студенти та викладачі більш ніж десяти університетів України мали змогу поставити питання ректорату ВСЛ та отримати вичерпну відповідь у форматі онлайн-діалогу.

             Прес-центр

Інституту соціальної роботи та управління

 

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4565392
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1983
3465
15444
3777970
61025
78105
4565392

Your IP: 3.235.105.97
Server Time: 2020-09-24 14:44:34
   

Хто зараз на сайті?  

We have 41 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
1896059
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ