Другий Київський форум для майбутніх соціальних працівників

Details
  «Соціальна реклама та її роль у популяризації волонтерства у студентському середовищі»

27 березня 2015 року кафедра теорії та технології соціальної роботи Інституту соціальної роботи та управління спільно з міжнародним благодійним фондом «Добрі справи» провели Другий Київський форум для майбутніх соціальних працівників: «Соціальна реклама та її роль у популяризації волонтерства у студентському середовищі».

Мета проведення форуму: ознайомлення з основними засадами волонтерства, розкриття форм й методів роботи з волонтерами та створення відеоролика з його популяризації серед студентів, майбутніх соціальних працівників.

У форумі взяли участь працівники міжнародного благодійного фонду «Добрі справи» які працюють за волонтерськими та соціальними програмами, студенти 2 курсу (майбутні соціальні працівники), а також викладачі кафедри теорії та технології соціальної роботи.

Перед початком зустрічі доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи, Романова Н.Ф., звернула увагу студентів на формування громадянського суспільства в Україні, активний розвиток волонтерського руху та важливість волонтерської роботи для майбутніх соціальних працівників.

Працівник фонду, Дружченко Тетяна, провела для усіх учасників тренінгове заняття «Волонтерство та основні механізми залучення волонтерів» та майстер-клас «Соціальна реклама як важлива складова соціальної роботи й волонтерства».

Учасники також мали можливість взяти участь у зйомках відеоролика про волонтерів під час вуличної роботи з метою поширення даної інформації на широкий загал студентської молоді.

                IMG 8967 3  IMG 9003 1
   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3991774
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
915
2134
5107
3220774
57897
73029
3991774

Your IP: 46.229.168.145
Server Time: 2020-02-25 09:51:48
   

Хто зараз на сайті?  

We have 47 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
1674412
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ